fbpx
Pirkumu
grozs

Pirkšanas nosacījumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzu iepazīties un akceptēt zemāk pievienotos svarīgākos SIA “Ddiscount”, vienotais reģ.Nr. 50103967701 (turpmāk tekstā – nocenotanoliktava.lv) piedāvāto preču iegādes noteikumus.

 1. Tā kā nocenotanoliktava.lv piedāvātās preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, pircējam veicot pasūtījumu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 2. Noformēt pasūtījumu ir iespējams interneta vietnē nocenotanoliktava.lv, noliktavā: Druvas ielā 6D, Ogrē, vai pa telefonu 22107010.
 3. nocenotanoliktava.lv visas preču cenas ir norādītas, ieskaitot Pievienotās vērtības nodokli 21%. Piedāvātās cenas ir spēkā laika posmā, kas norādīts pie preces. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā.
 4. Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu var norēķināties izmantojot bankas pārskaitījumu vai iespējams arī norēķins preces saņemšanas brīdī bezskaidrā naudā vai ar norēķinu karti (Druvas ielā 6D, Ogrē ).
 5. Veicot pasūtījumu, ir nepieciešams norādīt e-pasta adresi, lai klientam varētu būt atsūtītas instrukcijas, rēķins-pavadzīme u.c. nepieciešamā dokumentācija.
 6. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek saņemta Druvas ielā 6D, Ogrē,  ekonomiskā piegāde – pasūtītā prece tiek saņemta pakomātā pie kāda no Latvijas lielākajiem tirdzniecības centriem, vai komforta piegāde – kurjeru firma piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Visos gadījumos preces piegādes laiks tiek noteikts preces pasūtījuma laikā. Gadījumā, ja tiek pasūtītas vairākas preces ar piegādi, klients var saņemt visas preces kopā vai arī pa daļām. Bezmaksas piegādes noteikumi iepērkoties virs 100 EUR (Bezmaksas piegāde pasūtījumiem ar kurjerpiegādi iespējama tikai iepērkoties virs 150EUR) (Bezmaksas piegāde neattiecas uz tām precēm, kuras svars pārsniedz 30 kg. un vai izmērus 135cm x 120cm x 80cm.)
 7. Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad nocenotanoliktava.lv paziņoja, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
 8. Preces lietošanas instrukcija pēc preces saņemšanas tiek nosūtīta klientam uz e-pastu. Gadījumā, ja klientam ir nepieciešama preces lietošanas instrukcija izdrukātā veidā, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: info@nocenotanoliktava.lv vai pa tālruni +371 22107010.
 9. Pirms sākt iegādāto preci izmantot, lūdzu rūpīgi izlasīt preces lietošanas instrukciju un preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.

 

 1. Ja pārdomājāt un nolēmāt atteikties no pirkuma, Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likums (PTAL) un reglamentējošie Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu” (MK Noteikumi Nr. 255) nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā “patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā”. Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam aizpildīt Atteikuma veidlapu un sazināties ar mums pa e-pastu: info@nocenotanoliktava.lv vai pa tālruni: +371 22107010, norādot pasūtījuma numuru un datumu. Jūs varat atgriezt preci, nogādājot to nocenotanoliktava.lv noliktavā Ogrē, Druvas iela 6D vai arī nosūtot preci kopā ar atteikuma veidlapu uz SIA “Ddiscount”, Druvas iela 6D, LV-5001, Ogre.
 2. Sūdzību un ārpustiesas strīdu izskatīšanas kārtība.
  Sūdzību par preču pieejamību vai kvalitāti lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz elektroniskā pasta adresi garantija@nocenotanoliktava.lv vai rakstveidā, nosūtot uz adresi SIA “Ddiscount”, Druvas ielu 6D, LV-5001, Ogre. Sūdzība tiks izskatīta 7 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.
  Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot preces pārdevējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

– vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;

– iesnieguma iesniegšanas datumu;

– strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

 1. Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:

– Informācija par strīdu risināšanas procesu: www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

– Informācija par ārpustiesas patērētāju strīdu risinātāju datubāzi:   www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze

– Informācija par strīdu izšķiršanu tiešsaistē (SIT): Ja ir radusies problēma ar tiešsaistē nopirktu preci, klients var izmantot SIT platformu, lai iesniegtu sūdzību, ko izskatīs neatkarīga strīdu izšķiršanas struktūra. Links uz SIT platformu: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=LV

 

Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkrēto preci. Pavadzīme tiek sagatavota elektroniski un ir derīga bez paraksta. Pirkuma dokumenti ir spēkā tikai tad, ja tajos pareizi un skaidri norādīts: preces modelis, sērijas numurs, pārdošanas datums. Pirkuma dokumentos aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, dzēst vai pārrakstīt tajos norādītos datus – šādā gadījumā servisa dokumenti tiks atzīti pār spēkā neesošiem. Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteiktas tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.

 1. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 2. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA Ddiscount Latvia saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā, līgumus, kuri tiek slēgti ar līzinga kompānijām, saglabā attiecīgās līzinga kompānijas.
 3. Mārketinga aktivitātes:

16.1. nocenotanoliktava.lv var brīvi iniciēt dažādas mārketings aktivitātes, t.sk. lojalitātes programmas.

16.2. Atsevišķos gadījumos . nocenotanoliktava.lv var piešķirt saviem klientiem bonusu . nocenotanoliktava.lv naudā, tas ir kuponos, par veiktajām darbībām. . nocenotanoliktava.lv nauda var tikt izmantota, lai norēķinātos par interneta veikalā . nocenotanoliktava.lv pirktajām precēm.

16.3. Saskaņā ar 7.punktu, klientam ir tiesības atteikties no pirkuma. Šajā gadījumā . nocenotanoliktava.lv atgriež klientam atpakaļ arī par pirkumu iztērēto nocenotanoliktava.lv naudu, ja tāda ir bijusi.

16.4. . nocenotanoliktava.lv ir tiesības bez brīdinājuma mainīt . nocenotanoliktava.lv kuponu piešķiršanas un izmantošanas noteikumus. Noteikumi ir spēkā tiklīdz tie ir pieejami . nocenotanoliktava.lv mājas lapā sadaļā nocenotanoliktava.lv ” Kuponi”.

16.5. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā nocenotanoliktava.lv, Jums ir iespēja piekrist un bez maksas saņemt informāciju no interneta veikala nocenotanoliktava.lv par īpašajiem piedāvājumiem e-pastā, kā arī iegūt tiesības piedalīties dažādās akcijās, loterijās un projektos, kas tiek veikti pēc uzņēmuma iniciatīvas.

 1. Ja Jūs vēlaties atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā,:

17.1. e-pasta beigās spiediet uz “Atteikties nocenotanoliktava.lv jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanas” – izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

17.2. sūtiet mums ziņu uz info@nocenotanoliktava.lv – izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā.

17.3 Ja esat nocenotanoliktava.lv reģistrēts lietotājs, bet kādu iemeslu dēļ vēlaties dzēst savu profilu, lūdzu rakstiet uz info@nocenotanoliktava.lv

 1. Dāvanu kartes lietošanas noteikumi ir pieejami šeit
 2. Interneta veikals nocenotanoliktava.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdodas sazināties ar klientu pa viņa noradīto tālruņa numuru vai e-pastu.
 3. Ja izvēlaties apmaksāt pasūtījumu ar bankas maksājumu karti, lūdzam pirms apmaksas iepazīties ar Jūsu bankas kartes dienas maksājumu limitiem.

Iesniegumu, sūdzību izskatīšanas veidlapu lejuplādēt var šeit

Iesniegumu, garantijas remonta veidlapu lejuplādēt var šeit

 

Jautājumu gadījumā var zvanīt 22107010 vai rakstīt uz e-pastu: info@nocenotanoliktava.lv

 

Bezmaksas piegāde

Pirkumiem virs 100€

Preču atgriešana

14 dienu laikā pērkot internetā

Labs atbalsts

Mēs apkalpojam katru klientu kā draugu

Droši norēķini

Garantējam drošu iepirkšanos

Visas tiesības aizsargātas @ 2024 nocenotanoliktava.lv
Izstrāde: liepa.co