fbpx
Pirkumu
grozs

Garantija

  • Garantijas pieteikuma vai jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz elektronisko e- pasta adresi garantija@nocenotanoliktava.lv
  • Ja preces lietošanas laikā precei ir radušās tehniska rakstura problēmas, preces servisa apkalpošana tiks veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normām. Veicot pirkumu, kopā ar preci pircējam tiek izsniegta elektroniskā pavadzīme, kurā ir noradīta informācija par konkrēto preci. Jebkura Garantija ir spēkā tikai tad, ja Pircējs var uzrādīt darījuma apliecinošu dokumentu (čeku vai pavadzīmi), un Pircējs Preci ir lietojis ievērojot Preces lietošanas instrukciju un rīkojies atbilstoši Garantijas noteikumiem.
  • Garantijas pieteikums tiek pieņemts tikai rakstiskā veidā Pircējam iesūtot aizpildītu veidlapu un pievienotu pirkuma dokumentu uz elektronisko e – pasta adresi garantija@nocenotanoliktava.lv un, vai kopā ar garantijas preci sūtot to uz zemāk norādīto adresi.
  • Aizpildītu garantijas veidlapu kopā ar  preci un pirkuma apliecinošu dokumentu lūdzam nogādāt uz  SIA „Ddiscount” adresi Druvas ielu 6D , Ogrē LV-5001, kā arī var nosūtīt uz Omniva pakomāts | Ogres T/C Dauga , Rīgas iela 23, Ogre, LV5001, Latvija.

 

Iesniegumu, garantijas remonta veidlapu lejuplādēt var šeit

Bezmaksas piegāde

Pirkumiem virs 100€

Preču atgriešana

14 dienu laikā pērkot internetā

Labs atbalsts

Mēs apkalpojam katru klientu kā draugu

Droši norēķini

Garantējam drošu iepirkšanos

Visas tiesības aizsargātas @ 2024 nocenotanoliktava.lv
Izstrāde: liepa.co