fbpx
Pirkumu
grozs

Biznesa partneriem

Cienījamie tirgotāji un vairumtirgotāji.

Mēs esam tirdzniecības uzņēmums, kas specializējas nocenoto un atgriezto preču mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā.

Mūsu produkts labi piemērots plašam tirgotāju lokam, kas sevī ietver vairumtirgotājus, lielo un mazo veikalu īpašniekus, kā arī, domāts veikt visaptverošu tirdzniecību interneta veikalos, tirgos un citās tirdzniecības vietās.

 

Pie mums Jūs varat iegādāties.

Rotaļlietas;                                                 TV, Foto un datortehniku;

Velosipēdus;                                               Dažādas sezonālās preces;

Audio tehniku;                                           Trenažierus un sporta preces;

Apģērbus un apavus;                                 Instrumentus un dārza tehniku;

Mēbeles un furnitūru;                               Lielo un mazo sadzīves tehniku;

Smaržas un kosmētiku;                             Traukus un mājsaimniecības preces;

Dažādas preces bērniem;                          Juvelierizstrādājumus un rokas pulksteņus.

 

Prece, kuru mēs piedāvājam ir preces atlikumi un nocenotā prece no Eiropas lielākajiem  ražotājiem, tirgotājiem un to piegādātājiem.

Tā var būt prece no likvidētiem lielveikaliem kā arī preces no izstādēm.

Tie var būt arī ražotāja preču atlikumi un atgrieztās preces, kas tiek atgrieztas ražotājiem no mazumtirdzniecības veikaliem.

Kā arī prece kas ir ar bojātu iepakojumu, skrāpējumiem, vai prece ar minimālām izmantošanas pazīmēm.

 

Mūsu uzņēmumā ir izvēles prece, kas ir sadalītas dažādās klasēs:

 

Atgrieztā  (AT)

 

Kopumā  (AT) atgriezto preču kategorijā ir preces, kuras pasūtītas no sākuma uzņēmuma un ir nosūtītas atpakaļ no klienta. Ir daudzi iemesli, kāpēc šie produkti ir atgriezušies. Tie varētu būt kļūdaina adrese, nepareiza krāsa, bojāta kaste, nevēlama dāvana, nav tā kā katalogā aprakstīts vai arī trūkst kādas detaļas. Var būt atgriezta atpakaļ tā vienkāršā iemesla dēļ ka pircējs ir pārdomājis un prece tam nav vajadzīga. Prece var būt arī atgriezta caur garantiju, vai arī tai ir noteikts kāds defekts.  (AT) kategorijas  preces  ir nepārbaudītas un to atgriešanas procesu neviens nepārbauda un tas ir nekontrolēts. Tieši tāpēc šo kategoriju parasti  sauc par Atgriezto sajaukto. Jo (AT) atgrieztajā kategorija parasti ietilpst A. B. C. kategorijas preces. Tās var būt jaunas, tā arī lietotas preces. Lielākie veikalu tīkli pārdot atpakaļ atgrieztos krājumus saprotot to, ka pircējs pats salabos, pārstrādās vai sagatavos produktu piemērotu tālākpārdošanai kā jaunu vai arī kā lietotu produktu. Ar (AT) kategoriju  ir iespējams labi nopelnīt, jo preces tiek pārdotas par salīdzinoši nelielu % no kopējās mazumtirdzniecības vērtības.

 

Noliktavas tīrīšana (NT)

(NT) kategorija ir preces, kuras ražotājs  realizē kā akciju. Tādā veidā uzņēmums atbrīvo noliktavā vietu jaunajai precei. (NT) kategorijā var būt arī preces kas  ir atsūtītas no lieliem preču piegādes uzņēmumiem  Anglijā un Vācijā. Šis preces ir labā stāvoklī un tajās parasti ir neliels vienību skaits ar nenozīmīgiem defektiem. Mēs pēc tam pārdodam tos pa nelielu % no mazumtirdzniecības cenas. Tādā veidā sniedzot Jums klientiem lielāku peļņu. Pie šīs kategorijas ir pieskaitāma arī Rūpnīcas līnija (RL)

 

1.Kategorija (K1)

(K1) kategorijas produkti ir atgrieztie produkti, kas ir testēti un pārbaudīti. Tiem ir konstatēts, ka tie ir praktiski pavisam jauni un ar visām daļām un bez defektiem. Tie var būt ar nedaudz saburzītu iepakojumu.  (K1) kategorijas produktus ir ļoti viegli pārdot kā (NT) produktus un ar tiem nav daudz jāstrādā, lai padarītu tos piemērotus mazumtirdzniecības  pārdošanai. Nelielai daļai no tiem var nebūt iepakojuma, un  var būt redzamas  dažādas transportēšanas pazīmes. Iepakojums iespējams ir bijis atvērts.

2.Kategorija (K2)

(K2) kategorija ir produkti, kas ir atgriezti atpakaļ no ražotājiem, vai to tirdzniecības pārstāvjiem. Tie ir pārbaudīti, un tiem  konstatēts kāds bojājums, vai defekts kaut kādā citā veidā. Tiem var trūkt daļas vai  tiem ir ļoti redzamas izmantošanas  pazīmes. Tie tiek pārdoti par ļoti nelielu % no mazumtirdzniecības cenas.

 

 

Svarīgi!

Visa mūsu prece ir atgrieztā, vai nocenotā prece. Tieši tāpēc mēs nevaram dot garantiju un negarantējam par preci, kā arī pārdodam preci bez iespējas to atgriezt.

 

 

Biznesa klientiem mēs piedāvājam:

– Sensacionālas cenas;

– Preces tieši no ražotājiem, preces nepērkam no dīleriem;

– Katru nedēļu jaunu preču pievedumu ( kas nodrošina patstāvīgu sortimenta maiņu );

– Labākas cenas pastāvīgajiem klientiem, kā arī iespēju vienoties par cenām un individuāli saņemt lielāku preces daudzumu;

– Jaunāko informāciju (e-pastā ) par ienākošo preci noliktavā, kas dod iespēju jums salīdzināt cenas, un apzināt tirgu, gala rezultātā izdarīt pareizo izvēli;

– Iespēju pasūtīt preci, ja tās  nav uz vietas mūsu noliktavā.

– Sameklēt tieši jums atbilstošu preču sortimentu un kategoriju tālākai       realizēšanai.

–  Augstas kvalitātes preces, jo vairākums no tām ir pasaulē labi zināma zīmola produkts;

– Profesionālu klientu apkalpošanas Latviešu un Krievu valodā;

– Iepirkumus bez starpniekiem;

 

Esat laipni aicināti uz sadarbību!

 

Bezmaksas piegāde

Pirkumiem virs 100€

Preču atgriešana

14 dienu laikā pērkot internetā

Labs atbalsts

Mēs apkalpojam katru klientu kā draugu

Droši norēķini

Garantējam drošu iepirkšanos

Visas tiesības aizsargātas @ 2024 nocenotanoliktava.lv
Izstrāde: liepa.co