Gardena Sprinklersystem- Uznirstošais smidzinātājs ar turbo piedziņu T 380

Produkta kods: 437052229

Gardena uznirstošais smidzinātājs ar turbo piedziņu T 380, kas ir daļa no Gardena smidzinātāju sistēmas Sprinklersystem, ir lieliski piemērots vidēja izmēra zālāju (līdz 380 m² ) laistīšanai. Ja nepieciešams, uznirstošo smidzinātāju ar turbo piedziņu T 380 var savienot kopā ar uznirstošajiem smidzinātājiem ar turbo piedziņu T 100 un 200 (Art. Nr.: 8201-29 vai 8203-29) un uznirstošo, svārstīgo smidzinātāju OS 140 (Art. Nr. 8220). Izsmidzināšanas diapazonu var dažādi regulēt – no 6 līdz 11 m, atbilstoši paredzētajai laistīšanas vietai. Apūdeņojamo sektoru uz smidzinātāja uzgaļa var regulēt neierobežoti 25-360° platumā, neizmantojot instrumentus. Iespējams apūdeņot laukumus, sākot no ļoti maza sektora, līdz pilnam aplim. Izmantojot atmiņas funkciju, smidzinātāju var automātiski atgriezt iepriekš iestatītajā laistāmajā sektorā pat tad, ja smidzinātāja uzgalis ir pagriezts. Tas vienmēr garantēs precīzu laukuma apūdeņošanu. Elastīgākai laistīšanai tiek piedāvatas četras sprauslas ar dažādu plūsmas ātrumu, ko var ērti iestatīt, atbilstoši laistāmajam sektoram. Tas ir ļoti svarīgi vienmērīgas apūdeņošanas darbībai kopā ar smidzinātājiem, kam ir uzstādīti dažādi laistīšanas sektori. Integrētais netīrā ūdens filtrs nodrošina nepārtrauktu darbību. Drošas darbības mehānisms ar turbo piedziņu un aizsardzību pret smiltīm nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Uzstādot noplūdes vārstu (Art. Nr.: 2760-20) cauruļvadā, smidzinātāju sistēmai Sprinklersystem tiek nodrošināta izturība pret aizsalšanu. Savienojumu veic, izmantojot 3/4″ iekšējo vītni.

  • Ar Gardena uznirstošo smidzinātāju ar turbo piedziņu T 380, var viegli un ērti apūdeņot zālāju platības līdz 380 m². Lielāku laukumu apūdeņošanai, to var uzstādīt kopā ar uznirstošajiem smidzinātājiem ar turbo piedziņu T 100 un T 200, un uznirstošo, svārstīgo smidzinātāju OS 140.
  • Četras maināmās sprauslas ar dažādiem plūsmas ātrumiem nodrošina vienmērīgu ūdens sadali, ja tiek lietoti vairāki smidzinātāji ar dažādiem laistāmo laukumu uzstādījumiem.
  • Atbilstoši laistāmā laukuma izmēram, ir iespējams dažādi noregulēt smidzināšanas diapazonu- no 6 līdz 11 m.
  • Laistāmo laukumu var regulēt starp 25 un 360°

Cena:

19.99

Nav pieejams

Nav noliktavā

Bezmaksas piegāde

Pirkumiem virs 300€

Preču atgriešana

14 dienu laikā pērkot internetā

Labs atbalsts

Mēs apkalpojam katru klientu kā draugu

Droši norēķini

Garantējam drošu iepirkšanos

Visas tiesības aizsargātas @ 2020 nocenotanoliktava.lv
Izstrāde: liepa.co