Pirkumu
grozs

Lego Super Mario 71360- Piedzīvojumi ar Mario/ Sākuma maršruts

Demo prece
Produkta kods: LPNHL931285509
EAN kods: 3479409079271
Svītrkods: LPNHL931285509
Preces stāvoklis: Demo prece
Informācija par preces stāvokli:
Komplektācijā nav Super Mario figūras. Ir pieci detaļu iepakojumi, Nr. 1 un Nr. 2 atvērti. Var trūkt trases detaļas. Precei bojāts iepakojums.

•Bērni var doties kopīgos piedzīvojumos ar iecienīto tēlu reālajā pasaulē, rotaļājoties ar šo LEGO® Super Mario™ komplektu “Piedzīvojumi ar Mario: sākuma maršruts” (71360). Komplektā iekļauta LEGO Mario™ figūra, kas nodrošina tūlītējas izteiksmīgas reakcijas, izmantojot LCD ekrānus un skaļruni. Spēlētāji pelna virtuālas monētas, virzot LEGO Mario no Sākuma caurules līdz Mērķa caurulei pa virpuļojošām un mākoņu pilnām platformām, ar ? klucīti un supervaroņu cienīgām kaujām ar rotaļu Gumbas un Bowser Jr. figūrām. Pārkārto klucīšus un izveido aizvien jaunus apgūstamus līmeņus.
•Uzlabotas rotaļas.
Ir pieejama bezmaksas LEGO Super Mario lietotne, kas vēl vairāk uzlabo šī bērnu dāvanu rotaļu komplekta rotaļu iespējas. Tai ir skatīšanas rīki ar tuvināšanas un pagriešanas iespējām, kas atvieglo būvēšanu, turklāt lietotne norāda uz citiem radošiem būvēšanas un rotaļu veidiem un ir droša vide, kurā parādīt draugiem savas idejas.
•Fani var sākt izklaides bagātās LEGO® Super Mario™ pasaules izpēti ar šo komplektu “Piedzīvojumi ar Mario: sākuma maršruts” (71360), kurā iekļauti 7 darbību klucīši dažādām mijiedarbības iespējām ar LEGO Mario™ figūru.
•LEGO® Mario™ figūrai ir krāsu sensori, kā arī LCD ekrāni acīs, mutē un vēderā, un tie var parādīt vairāk nekā 100 dažādas tūlītējas reakcijas uz kustību. Ir iekļauts arī skaļrunis, kas atskaņo videospēles ikoniskās skaņas un mūziku.
•Šajā lieliskajā rotaļu komplektā LEGO® Mario™ iegūst virtuālās monētas, skrienot un lecot no Sākuma caurules līdz Mērķa caurulei pa LEGO klucīšiem, platformām un ? klucīti, kā arī stājoties pretī Gumbas figūrai un Bowser Jr.
•Baterijas: 2 x AAA (nav iekļautas komplektā)
•Detaļu skaits: 231
•Vecums: 6+


Cena:

11.99

Ir pieejams

Bezmaksas piegāde

Pirkumiem virs 100€

Preču atgriešana

14 dienu laikā pērkot internetā

Labs atbalsts

Mēs apkalpojam katru klientu kā draugu

Droši norēķini

Garantējam drošu iepirkšanos

Visas tiesības aizsargātas @ 2023 nocenotanoliktava.lv
Izstrāde: liepa.co