Pirkumu
grozs

SACHS 300 064 Amortizators

Jauna prece
Produkta kods: LPNHE669530457
EAN kods: 4013872441600
Svītrkods: LPNHE669530457
Preces stāvoklis: Jauna prece
Informācija par preces stāvokli:
Garantija 12 mēneši.

•Parametrs: ET36/13X156
•Amortizators-Stiprināšanas veids: augšējā atvere
•Amortizators-Stiprināšanas veids: apakšējā atvere
•Amortizatora veids:Gāzes spiediens
•Amortizatora sistēma:vienas caurules
•OE numuri :
BOGE 36C570
DELPHI DG9069
HAVAM KS7952
KYB 553307
MONROE 43124
SACHS 844904003494
SACHS 844904003495
SACHS 844904001346
SACHS 844904554939
SACHS 844904000598
SACHS 541700314196
SACHS 844904000905
SACHS 844904000662
SACHS 844904001475
SACHS 844904003493
SACHS 844904002620
SACHS 844904000901
SACHS 844904002655
SACHS 844904003737
SACHS 844904002145


Cena:

49.99

Ir pieejams

Bezmaksas piegāde

Pirkumiem virs 100€

Preču atgriešana

14 dienu laikā pērkot internetā

Labs atbalsts

Mēs apkalpojam katru klientu kā draugu

Droši norēķini

Garantējam drošu iepirkšanos

Visas tiesības aizsargātas @ 2023 nocenotanoliktava.lv
Izstrāde: liepa.co