fbpx
Pirkumu
grozs

Interneta veikals, noliktava aicina darbā preces pieņēmēju un preces šķirotāju.

Pievienots: 21. marts, 2022

Pienākumi:
– preces saņemšana, pārbaudīšana un šķirošana noliktavā;
– pārbaudīt preces tehnisko un vizuālo stāvokli un pieņemto vērtību atbilstību pavaddokumentiem;
– preču novietošana uzglabāšanai līdz tās izsniegšanai;
– preču iepakošana izsniegšanai un tālāk pārvadāšanai;
– organizēt preces iekraušanas un izkraušanas darbus.
Prasības:
– precizitāte, uzmanība un liela atbildības izjūta;
– zināšanas un sapratne par dažadām par precēm;
– labam veselibas stāvoklim, atbilstoši noliktavas darbinieka vakances prasībām;
– spēja ļoti labi komunicēt un būt pieklājīgam;
Piedāvājam:
– Stabilu atalgojumu 650-850 € brutto
– Labu darbalaiku (darbadienās no 8.30 – 17. 30);
– izaicinājumus un labas izaugsmes iespējas;
Zināšanas par precēm un tehniskās zināšanas tiks uzskatītas par priekšŗocību.
Lūdzam sūtīt savu CV uz e-pastu infoddiscount@gmail.com
Ar atbilstošākajiem kandidātiem sazināsimies personīgi.
Atpakaļ pie visām aktualitātēm
Bezmaksas piegāde

Pirkumiem virs 100€

Preču atgriešana

14 dienu laikā pērkot internetā

Labs atbalsts

Mēs apkalpojam katru klientu kā draugu

Droši norēķini

Garantējam drošu iepirkšanos

Visas tiesības aizsargātas @ 2024 nocenotanoliktava.lv
Izstrāde: liepa.co