Salter Curve Bluetooth Smart svari / Veselībai

Produkta kods: KGLFU

Lieliski bluetooth svari, kas ļauj savienoties ar viedtālruni un uzraudzīt savu ķermeņa % taukus, ķermeņa ūdens %, muskuļu masu, kaulu masu! Tav viss savienojumā ar lietotni Mibody.

 • Aprīkots ar iespēju uzglabāt atmiņu ne vairāk kā astoņiem lietotājiem.
 • Piedāvā bērniem un sportistiem pielāgotus rezultātus.
 • Izgatavots no rūdīta stikla ar noapaļotu platformu, kas nodrošina gludu un mūsdienīgu dizainu.
 • Piedāvā viegli nolasītu LCD aizmugures apgaismojumu.

MIBODY APP
Pirms pirmās ierīces lietošanas:

Lejupielādēt un instalēt Salter MiBody App no ​​App Store. Izmantojiet atslēgvārdu meklēšanas vārdus “Salter” vai “MiBody”.
Savā mobilajā ierīcē izvēlnē “Iestatījumi” ieslēdziet Bluetooth “Ieslēgts”.
Atveriet programmu MiBody un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai iestatītu sava lietotāja kontu.

Jūsu ķermeņa tauku mērīšana palīdz izšķirt, vai svara pieaugums ir no ķermeņa tauku vai muskuļu masas. Apskatiet normālu veselīgu ķermeņa tauku procentuālo diapazonu, lai noskaidrotu, cik veselīgi ir jūsu rezultāti, un izsekot, cik labi jūsu svara zudums virzās uz priekšu.

 • Ķermeņa ūdens:
  Jūsu ķermeņa ūdens% ir svarīgs ķermeņa hidratācijas saglabāšanai. Paredzams īstermiņa svārstības, tādēļ varam atspoguļot savu progresu ilgākā laika periodā, nevis dienas lasījumā. Pārbaudiet veselo ķermeņa ūdens procentuālo daudzumu un noskaidrojiet, kur skalas nosaka, ka esat diagrammā.
 • Muskuļu masa:
  Muskuļi sver vairāk par taukiem, tādēļ, ja jūs veicat vairāk vingrinājumu muskuļiem, jūs varat atrast, ka jūsu svars palielinās. Pārraudzība var palīdzēt jums noteikt, no kurienes ir iegūts papildu svars.
 • Kaulu masa:
  Jūsu kaulu masas mērījums ir kaulu minerālā vērtība, kas tiek glabāta jūsu kaulaudos. Kaulu masa mēdz samazināties ar vecumu, bet jūs varat uzturēt veselīgus kaulus, veicot regulāru fizisko aktivitāti un ēdot pārtiku, kas bagāts ar kalciju un D vitamīnu.
 • ĶMI:
  Jūsu ĶMI mērījumu aprēķina, izmantojot jūsu svaru un augumu, tas norāda, vai jums ir veselīgs svars. Jūs varat salīdzināt mērījumus ar “normālu” veselīgu svara diapazonu BMI klasifikācijās.
 • BMR:
  Jūsu pamata vielmaiņas ātrums (BMR) ir minimālais kaloriju daudzums, kas nepieciešams, lai uzturētu ķermeņa darbību. Svars palielinās, ja kāds ēd vairāk kaloriju nekā nepieciešams.

Cena:

47.80

Nav pieejams

Nav noliktavā

Visas tiesības aizsargātas @ 2019 nocenotanoliktava.lv
Izstrāde: liepa.co