Vairumtirdzniecība

26762520, 22107010
info@nocenotanoliktava.lv

Kategoriju skaidrojums

Kategoriju skaidrojums.

Atgriešana   (AT)

Kopumā  (AT) atgriezto preču kategorijā ir preces, kuras pasūtītas no sākuma uzņēmuma un ir nosūtītas atpakaļ no klienta. Ir daudzi iemesli, kāpēc šie produkti ir atgriezušies. Tie varētu būt kļūdaina adrese, nepareiza krāsa, bojāta kaste, nevēlama dāvana, nav tā kā katalogā aprakstīts vai arī trūkst kādas detaļas. Var būt atgriezta atpakaļ tā vienkāršā iemesla dēļ ka pircējs ir pārdomājis un prece tam nav vajadzīga. Prece var būt arī atgriezta caur garantiju, vai arī tai ir noteikts kāds defekts.  (AT) kategorijas  preces  ir nepārbaudītas un to atgriešanas procesu neviens nepārbauda un tas ir nekontrolēts. Tieši tāpēc šo kategoriju parasti  sauc par Atgriezto sajaukto. Jo (AT) atgrieztajā kategorija parasti ietilpst A. B. C. kategorijas preces. Tās var būt jaunas, tā arī lietotas preces. Lielākie veikalu tīkli pārdot atpakaļ atgrieztos krājumus saprotot to, ka pircējs pats salabos, pārstrādās vai sagatavos produktu piemērotu tālākpārdošanai kā jaunu vai arī kā lietotu produktu. Ar (AT) kategoriju  ir iespējams labi nopelnīt, jo preces tiek pārdotas par salīdzinoši nelielu % no kopējās mazumtirdzniecības vērtības.

 

Noliktavas tīrīšana (NT)

(NT) kategorija ir preces, kuras ražotājs  realizē kā akciju. Tādā veidā uzņēmums atbrīvo noliktavā vietu jaunajai precei. (NT) kategorijā var būt arī preces kas  ir atsūtītas no lieliem preču piegādes uzņēmumiem  Anglijā un Vācijā. Šis preces ir labā stāvoklī un tajās parasti ir neliels vienību skaits ar nenozīmīgiem defektiem. Mēs pēc tam pārdodam tos pa nelielu % no mazumtirdzniecības cenas. Tādā veidā sniedzot Jums klientiem lielāku peļņu. Pie šīs kategorijas ir pieskaitāma arī Ražotāja līnija (RL)

 

1.Kategorija (K1)

(K1) kategorijas produkti ir atgrieztie produkti, kas ir testēti un pārbaudīti. Tiem ir konstatēts, ka tie ir praktiski pavisam jauni un ar visām daļām un bez defektiem. Tie var būt ar nedaudz saburzītu iepakojumu.  (K1) kategorijas produktus ir ļoti viegli pārdot kā (NT) produktus un ar tiem nav daudz jāstrādā, lai padarītu tos piemērotus mazumtirdzniecības  pārdošanai. Nelielai daļai no tiem var nebūt iepakojuma, un  var būt redzamas  dažādas transportēšanas pazīmes. Iepakojums iespējams ir bijis atvērts.

 

2.Kategorija (K2)

(K2) kategorija ir produkti, kas ir atgriezti atpakaļ no ražotājiem, vai to tirdzniecības pārstāvjiem. Tie ir pārbaudīti, un tiem  konstatēts kāds bojājums, vai defekts kaut kādā citā veidā. Tiem var trūkt daļas vai  tiem ir ļoti redzamas izmantošanas  pazīmes. Tie tiek pārdoti par ļoti nelielu % no mazumtirdzniecības cenas.

 

Svarīgi!

Visa mūsu prece ir atgrieztā, vai nocenotā prece. Tieši tāpēc mēs nevaram dot garantiju un negarantējam par preci, kā arī pārdodam preci bez iespējas to atgriezt.

Visas tiesības aizsargātas @ 2019 nocenotanoliktava.lv
Izstrāde: liepa.co